zoolu.eu

Adam 10.02.2021

dla każdego

Polecane: http://klik.edu.pl

Nowe tysiąclecie minęło już ponad dekadę od jego powstania, a kolejne nadchodzi. XXI wiek zyskał już jedną nazwę, XXI wiek nazywa się nowym tysiącleciem. To era bezprecedensowych możliwości. W ten sposób wraz z muzyką elektroniczną, filmami, telewizją, nowymi technologiami i literaturą będziemy mogli wkroczyć w kolejną erę rozrywki, która wkrótce przestanie istnieć. XXI wiek to okres uniwersalnych możliwości. Będzie to szczególnie widoczne w filmach science-fiction, takich jak Blade Runner czy Game of Thrones. Z kolei społeczeństwo, w którym żyjemy, będzie mogło żyć bez zapisów, będzie mogło długo istnieć, tworząc w ten sposób nową rzeczywistość, inną niż ta obecnie zdominowana przez technologię.

Możliwości, jakie powstały w polach przyszłości, takie jak wizja wirtualnej rzeczywistości, a także możliwość zbudowania uniwersalnego programu komputerowego, pozwalają na stworzenie rozrywki, którą będzie można znaleźć w każde centrum handlowe, kino czy witryna sklepowa. Będziemy też mieli możliwość wykupienia nowego stylu rozrywki, tworząc wersję VR znanego miejsca. Będzie to coraz bardziej popularna forma rozrywki, także wśród graczy, którzy od lat marzyli o graniu jako kosmiczny marine.

Postęp technologiczny jest tak ogromny, że nie można nawet jasno podzielić tego, co jest dziś możliwe. Wystarczy pomyśleć o możliwościach współczesnego projektowania i jak mogą wyglądać możliwości technologiczne przyszłości. Warto pomyśleć o możliwościach i zaprojektować budynki, pomniki, miejsca, urządzenia, maszyny tak, aby były niepowtarzalne, a przede wszystkim niezwykle przyjemne w użytkowaniu.

Polecane: http://protector.com.pl

Polecane: http://visum.com.pl

Tagi: tworząc miejsca wiekmożliwości możliwość odliczenia vat możliwość wyboru możliwość